człowiek zmienia się co 7 lat

Podobno człowiek zmienia się co 7 lat – coś w tym jest. To jest mój pierwszy wpis na blogu od siedmiu lat…. wcześniejszych wpisów nie czytałem jeszcze – nie jestem na to gotowy. Wiem natomiast jedno, tym razem będzie mniej błędów i bardziej stylistycznie napisane. A przynamniej takie jest założenie;)

Co się zmieniło przez siedem lat???
Dużo. A przede wszystkim Ja sam.
Teraz mam dobrą pracę, a przynamniej na razie mi pasuje – choć jak każdy dążę by była lepsza.
Miałem wspaniałą dziewczynę, która teraz jest moją narzeczoną i zostanie moją żoną (tak za 11 miesięcy co do dnia:). I to jest moje nawiększe szczęście, że się spotkaliśmy, polubiliśmy się i dalej uczucie przerodziło się w miłość. Doceniam z każdym dniem to że jest obok mnie, że mam z kim porozmawiać, pośmiać, poradzić jak i udzielać rad, poprzytulać, potrzymać za rączkę, zrobić obiad, zakupy, planować wspólne wypady na weekend, czy dłuższe wyjazdy.

Zmieniło się też planowanie przyszości z takiej krótko-terminowej – co bym chciał zrobić do roku rok-dwa, w daleko-teminową gdzie będę za 10- 20 lat? I wydaje mi się to lepszym sposobem na planowanie przyszłości. Jeśli w perspektywie 10-20 lat chcę być zrowy to muszę tym zająć się już teraz. Zaczynając teraz – dziś a nie od jutra, jestem do przodu o jeden dzień. Dotyczy to sfery nie tylko zdrowotnej, ale i uczuciowej- związku, i relacji z rodziną, oraz sfery finansowej.
Sfera finansowa – osiągnięcie takiego poziomu, żeby to pieniądze na siebie same zarabiały…. jest możliwa. Szukałem, czytałem, zastanawiałem się, dwa lata zeszło na planowaniu i rozpoczołem w bieżącym roku… staram się ostrożnie zarządzać moim kapitałem. I udało się pierwsze ruchy w strefie inwestowania wykonane teraz plan utrzymania 15% rocznej stopy zwrotu (nie jest to giełda, rynek forex, czy jekieś piramidy finanswowej). Kapitał którym inwestuje też nie jest oszałamiający – bo jeśli się uczyć to na kwocie którąw wiesz, że możesz stacić – oby nie głupio- a każdy musi sam określić jaką kwotę może poświęcić w przypadku jeśli by nic nie wyszło.

To na tyle jeśli chodzi o pierwszy wpis po 7 latach. Kolejny…. hmm czy będzie za 7 lat?? raczej nie. DoZo

Leave Comment

*